Menü
Videó

A kórházban is járt az államfő

A megye és a város közgyűlésének együttes ülése után több programon is részt vett az államfő Székesfehérváron. Ellátogatott a Megyeházára, később pedig rendhagyó osztályfőnöki órán beszélgetett a Belvárosi I. István Középiskola Bugát Pál tagintézményének diákjaival. A köztársasági elnök székesfehérvári programját délután a Fejér Megyei Szent György Kórházban tett látogatás és egészségügyi fórum zárta.

2011.04.28

FehérVár Magazin
Fehérvár Magazin
Rádió online
Vörösmartyradio

A lejátszó Adobe Flash Player 10-et igényel.
Innen letöltheted.