
Videó
A kórházban is járt az államfő
A megye és a város közgyűlésének együttes ülése után több programon is részt vett az államfő Székesfehérváron. Ellátogatott a Megyeházára, később pedig rendhagyó osztályfőnöki órán beszélgetett a Belvárosi I. István Középiskola Bugát Pál tagintézményének diákjaival. A köztársasági elnök székesfehérvári programját délután a Fejér Megyei Szent György Kórházban tett látogatás és egészségügyi fórum zárta.2011.04.28
Rádió online
A lejátszó Adobe Flash Player 10-et igényel.
Innen letöltheted.